Insinööritoimisto Ismo Lindberg Oy

Punasillantie 4
40950 MUURAME
Puhelin 014 443 2100
Faksi 014 443 2101

Toimisto avoinna arkisin 08:00-16:00 tai sopimuksen mukaan

Myynti

Puhelin: 014 443 2100
Sähköposti: il-sales@il-machinery.com

Huolto ja varaosat

Puhelin: 014 443 2111
Sähköposti: huolto@il-machinery.com
Sähköposti: varaosat@il-machinery.com

Laskutusosoitteemme

Paperilaskut:
Insinööritoimisto Ismo Lindberg Oy
PL 54312
00021 Laskutus

Verkkolaskut:
Verkkolaskutuksen OVT-tunnuksemme: 003720780112
Operaattori: OpusCapita Group Oy 003710948874

Y-tunnus: 2078011-2

 

Myynti:

Antti_P.jpg
Antti Pöyry,
Myyntijohtaja
antti.poyry@il-machinery.com
040 505 1777

 

Harri_N.jpg
Harri Nieminen,
Tekninen myyjä
harri.nieminen@il-machinery.com
040 828 9251

 

 Timo Ritvanen

Timo Ritvanen
Menetelmämyyjä
timo.ritvanen@il-machinery.com
040 779 6392

Huolto:

Ville_A.jpg
Ville Alen,
Huoltopäällikkö
ville.alen@il-machinery.com
040 549 9522

 

Tuomas_P.jpg
Tuomas Pöyry,
Huoltoinsinööri
tuomas.poyry@il-machinery.com
040 552 8111

 

Jussi_R.jpg
Jussi  Ruuska,
Huoltomestari
jussi.ruuska@il-machinery.com
040 752 5991



Pekka Laine
Koneasentaja
pekka.laine@il-machinery.com
040 838 7909

 

Talous ja hallinto:

Antti_L.jpg
Antti Lindberg,
Toimitusjohtaja
antti.lindberg@il-machinery.com
040 585 6879

 

Ismo_L.jpg
Ismo Lindberg,
Hallituksen puheenjohtaja
ismo.lindberg@il-machinery.com
0400 640 956

Varaosat ja logistiikka:
Juha_M.jpg
Juha Multisilta,
Varaosatilaukset / Logistiikka
juha.multisilta@il-machinery.com
040 522 1147